SIT1602BC-73-25N-33.333300E SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-73-25N-33.333300E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.5V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-73-25N-33.333300E SiTIME
    SIT1602BC-73-25N-33.333300E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-73-25N-33.333300E is described as 20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.5V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    View
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V