SIT1602BC-73-25E-40.500000D SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-73-25E-40.500000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.5V, 4
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-73-25E-40.500000D SiTIME
    SIT1602BC-73-25E-40.500000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-73-25E-40.500000D is described as 20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.5V, 4. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE