SIT1602BC-13-25E-12.000000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-13-25E-12.000000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.5V, 1
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-13-25E-12.000000G SiTIME
    SIT1602BC-13-25E-12.000000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-13-25E-12.000000G is described as 20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.5V, 1. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V