SIT1602AC-73-33S-24.000000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602AC-73-33S-24.000000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 3.3V 24MHZ
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AC-73-33S-24.000000E SiTIME
    SIT1602AC-73-33S-24.000000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AC-73-33S-24.000000E is described as OSC XO 3.3V 24MHZ. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SiTIME
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM