SIT1602AC-73-33E-24.000000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602AC-73-33E-24.000000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 3.3V 24MHZ
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AC-73-33E-24.000000E SiTIME
    SIT1602AC-73-33E-24.000000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AC-73-33E-24.000000E is described as OSC XO 3.3V 24MHZ. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM