SIT1602AC-73-33E-24.000000D SiTIME
  • Part Number: SIT1602AC-73-33E-24.000000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 3.3V 24MHZ OE
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AC-73-33E-24.000000D SiTIME
    SIT1602AC-73-33E-24.000000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AC-73-33E-24.000000D is described as OSC XO 3.3V 24MHZ OE. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    View
  • Manufacturer Name
    Assmann
  • Description
    USB MINI CAR CHARGER
    View
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A