SIT1602AC-73-25E-12.000000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602AC-73-25E-12.000000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 2.5V 12MHZ OE
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AC-73-25E-12.000000E SiTIME
    SIT1602AC-73-25E-12.000000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AC-73-25E-12.000000E is described as OSC XO 2.5V 12MHZ OE. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM