SIT1602AC-73-18S-30.000000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602AC-73-18S-30.000000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 1.8V 30MHZ ST
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AC-73-18S-30.000000E SiTIME
    SIT1602AC-73-18S-30.000000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AC-73-18S-30.000000E is described as OSC XO 1.8V 30MHZ ST. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V