SIT1602AC-73-18E-50.000000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602AC-73-18E-50.000000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 1.8V 50MHZ
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AC-73-18E-50.000000E SiTIME
    SIT1602AC-73-18E-50.000000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AC-73-18E-50.000000E is described as OSC XO 1.8V 50MHZ. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE