SIT1602AC-73-18E-50.000000D SiTIME
  • Part Number: SIT1602AC-73-18E-50.000000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 1.8V 50MHZ OE
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AC-73-18E-50.000000D SiTIME
    SIT1602AC-73-18E-50.000000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AC-73-18E-50.000000D is described as OSC XO 1.8V 50MHZ OE. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD