LQ121S1LG88 Sharp Microelectronics
  • More about LQ121S1LG88 Sharp Microelectronics
    LQ121S1LG88 is manufactured by Sharp Microelectronics and is categorized in the Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules category. LQ121S1LG88 is described as LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE