LQ038Q7DB03R Sharp Microelectronics
  • More about LQ038Q7DB03R Sharp Microelectronics
    LQ038Q7DB03R is manufactured by Sharp Microelectronics and is categorized in the Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules category. LQ038Q7DB03R is described as LCD TFT 3.8" 240X320 QVGA. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH