ASM1750PG111FB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1750PG111FB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 750 PSI Gauge, 4-20mA, 1/8 NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpr
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1750PG111FB3A00 Setra Systems
    ASM1750PG111FB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1750PG111FB3A00 is described as Press Transducer, 750 PSI Gauge, 4-20mA, 1/8" NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpr. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    View
    Schroff
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY