ASM1750PC111MB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASM1750PC111MB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 750 PSI Cmpnd, 4-20mA, 1/8 NPT Male, 6-Pin Bayonet, High Overpress
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1750PC111MB3A01 Setra Systems
    ASM1750PC111MB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1750PC111MB3A01 is described as Press Transducer, 750 PSI Cmpnd, 4-20mA, 1/8" NPT Male, 6-Pin Bayonet, High Overpress. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM