ASM1750PA2C1MB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1750PA2C1MB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 750 PSI Absolute, 0-10VDC, 1/8 NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Ove
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1750PA2C1MB3A00 Setra Systems
    ASM1750PA2C1MB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1750PA2C1MB3A00 is described as Press Transducer, 750 PSI Absolute, 0-10VDC, 1/8" NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Ove. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ