ASM1750PA2B2MB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1750PA2B2MB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 750 PSI Absolute, 0-5VDC, 1/4 NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Over
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1750PA2B2MB3A00 Setra Systems
    ASM1750PA2B2MB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1750PA2B2MB3A00 is described as Press Transducer, 750 PSI Absolute, 0-5VDC, 1/4" NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Over. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM