ASM1750PA2B1FB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1750PA2B1FB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 750 PSI Absolute, 0-5VDC, 1/8 NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, Stndrd Ove
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1750PA2B1FB3A00 Setra Systems
    ASM1750PA2B1FB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1750PA2B1FB3A00 is described as Press Transducer, 750 PSI Absolute, 0-5VDC, 1/8" NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, Stndrd Ove. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM