ASM1500PG2B2FB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1500PG2B2FB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 500 PSI Gauge, 0-5VDC, 1/4 NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpr
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1500PG2B2FB3A00 Setra Systems
    ASM1500PG2B2FB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1500PG2B2FB3A00 is described as Press Transducer, 500 PSI Gauge, 0-5VDC, 1/4" NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpr. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE