ASM1500PG112FB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1500PG112FB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 500 PSI Gauge, 4-20mA, 1/4 NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpr
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1500PG112FB3A00 Setra Systems
    ASM1500PG112FB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1500PG112FB3A00 is described as Press Transducer, 500 PSI Gauge, 4-20mA, 1/4" NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpr. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH