ASM1500PA112FB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1500PA112FB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 500 PSI Absolute, 4-20mA, 1/4 NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, Stndrd Ove
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1500PA112FB3A00 Setra Systems
    ASM1500PA112FB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1500PA112FB3A00 is described as Press Transducer, 500 PSI Absolute, 4-20mA, 1/4" NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, Stndrd Ove. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V