ASM1500PA111MB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1500PA111MB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 500 PSI Absolute, 4-20mA, 1/8 NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Over
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1500PA111MB3A00 Setra Systems
    ASM1500PA111MB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1500PA111MB3A00 is described as Press Transducer, 500 PSI Absolute, 4-20mA, 1/8" NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Over. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A