ASM1300PG2C2MB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1300PG2C2MB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 300 PSI Gauge, 0-10VDC, 1/4 NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpr
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1300PG2C2MB3A00 Setra Systems
    ASM1300PG2C2MB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1300PG2C2MB3A00 is described as Press Transducer, 300 PSI Gauge, 0-10VDC, 1/4" NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpr. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A