ASM1300PG2C2FB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASM1300PG2C2FB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 300 PSI Gauge, 0-10VDC, 1/4 NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, High Overpre
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1300PG2C2FB3A01 Setra Systems
    ASM1300PG2C2FB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1300PG2C2FB3A01 is described as Press Transducer, 300 PSI Gauge, 0-10VDC, 1/4" NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, High Overpre. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD