ASM1300PG2B2FB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASM1300PG2B2FB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 300 PSI Gauge, 0-5VDC, 1/4 NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, High Overpres
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1300PG2B2FB3A01 Setra Systems
    ASM1300PG2B2FB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1300PG2B2FB3A01 is described as Press Transducer, 300 PSI Gauge, 0-5VDC, 1/4" NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, High Overpres. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE