ASM1300PC112FB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASM1300PC112FB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 300 PSI Cmpnd, 4-20mA, 1/4 NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, High Overpres
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1300PC112FB3A01 Setra Systems
    ASM1300PC112FB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1300PC112FB3A01 is described as Press Transducer, 300 PSI Cmpnd, 4-20mA, 1/4" NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, High Overpres. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM