ASM1300PC111MB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASM1300PC111MB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 300 PSI Cmpnd, 4-20mA, 1/8 NPT Male, 6-Pin Bayonet, High Overpress
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1300PC111MB3A01 Setra Systems
    ASM1300PC111MB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1300PC111MB3A01 is described as Press Transducer, 300 PSI Cmpnd, 4-20mA, 1/8" NPT Male, 6-Pin Bayonet, High Overpress. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS