ASM1300PA2C2FB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASM1300PA2C2FB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 300 PSI Absolute, 0-10VDC, 1/4 NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, High Over
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1300PA2C2FB3A01 Setra Systems
    ASM1300PA2C2FB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1300PA2C2FB3A01 is described as Press Transducer, 300 PSI Absolute, 0-10VDC, 1/4" NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, High Over. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC