ASM1300PA2B1MB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASM1300PA2B1MB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 300 PSI Absolute, 0-5VDC, 1/8 NPT Male, 6-Pin Bayonet, High Overpr
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1300PA2B1MB3A01 Setra Systems
    ASM1300PA2B1MB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1300PA2B1MB3A01 is described as Press Transducer, 300 PSI Absolute, 0-5VDC, 1/8" NPT Male, 6-Pin Bayonet, High Overpr. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM