ASM1300PA2B1MB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1300PA2B1MB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 300 PSI Absolute, 0-5VDC, 1/8 NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Over
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1300PA2B1MB3A00 Setra Systems
    ASM1300PA2B1MB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1300PA2B1MB3A00 is described as Press Transducer, 300 PSI Absolute, 0-5VDC, 1/8" NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Over. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    View
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT