ASM1200PG111FB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASM1200PG111FB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 200 PSI Gauge, 4-20mA, 1/8 NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, High Overpres
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1200PG111FB3A01 Setra Systems
    ASM1200PG111FB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1200PG111FB3A01 is described as Press Transducer, 200 PSI Gauge, 4-20mA, 1/8" NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, High Overpres. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD