ASM1200PC2C2FB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1200PC2C2FB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 200 PSI Cmpnd, 0-10VDC, 1/4 NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overp
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1200PC2C2FB3A00 Setra Systems
    ASM1200PC2C2FB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1200PC2C2FB3A00 is described as Press Transducer, 200 PSI Cmpnd, 0-10VDC, 1/4" NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overp. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"