ASM1200PC2B2MB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1200PC2B2MB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 200 PSI Cmpnd, 0-5VDC, 1/4 NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpre
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1200PC2B2MB3A00 Setra Systems
    ASM1200PC2B2MB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1200PC2B2MB3A00 is described as Press Transducer, 200 PSI Cmpnd, 0-5VDC, 1/4" NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpre. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM