ASM1200PC2B2FB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1200PC2B2FB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 200 PSI Cmpnd, 0-5VDC, 1/4 NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpr
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1200PC2B2FB3A00 Setra Systems
    ASM1200PC2B2FB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1200PC2B2FB3A00 is described as Press Transducer, 200 PSI Cmpnd, 0-5VDC, 1/4" NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpr. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    View
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH