ASM1200PA2C2FB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASM1200PA2C2FB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 200 PSI Absolute, 0-10VDC, 1/4 NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, High Over
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1200PA2C2FB3A01 Setra Systems
    ASM1200PA2C2FB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1200PA2C2FB3A01 is described as Press Transducer, 200 PSI Absolute, 0-10VDC, 1/4" NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, High Over. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"