ASM1200PA2B2MB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASM1200PA2B2MB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 200 PSI Absolute, 0-5VDC, 1/4 NPT Male, 6-Pin Bayonet, High Overpr
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1200PA2B2MB3A01 Setra Systems
    ASM1200PA2B2MB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1200PA2B2MB3A01 is described as Press Transducer, 200 PSI Absolute, 0-5VDC, 1/4" NPT Male, 6-Pin Bayonet, High Overpr. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    View
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB