ASM1150PG2C2MB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1150PG2C2MB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 150 PSI Gauge, 0-10VDC, 1/4 NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpr
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1150PG2C2MB3A00 Setra Systems
    ASM1150PG2C2MB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1150PG2C2MB3A00 is described as Press Transducer, 150 PSI Gauge, 0-10VDC, 1/4" NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpr. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE