ASM1150PG112MB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1150PG112MB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 150 PSI Gauge, 4-20mA, 1/4 NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpre
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1150PG112MB3A00 Setra Systems
    ASM1150PG112MB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1150PG112MB3A00 is described as Press Transducer, 150 PSI Gauge, 4-20mA, 1/4" NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpre. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM