ASM1150PG111MB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1150PG111MB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 150 PSI Gauge, 4-20mA, 1/8 NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpre
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1150PG111MB3A00 Setra Systems
    ASM1150PG111MB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1150PG111MB3A00 is described as Press Transducer, 150 PSI Gauge, 4-20mA, 1/8" NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpre. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM