ASM1150PC11J7B3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1150PC11J7B3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 150 PSI Cmpnd, 4-20mA, 7/16 SAE, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpressure
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1150PC11J7B3A00 Setra Systems
    ASM1150PC11J7B3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1150PC11J7B3A00 is described as Press Transducer, 150 PSI Cmpnd, 4-20mA, 7/16 SAE, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpressure. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH