ASM1150PA2C2FB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1150PA2C2FB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 150 PSI Absolute, 0-10VDC, 1/4 NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, Stndrd Ov
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1150PA2C2FB3A00 Setra Systems
    ASM1150PA2C2FB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1150PA2C2FB3A00 is described as Press Transducer, 150 PSI Absolute, 0-10VDC, 1/4" NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, Stndrd Ov. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM