ASM1150PA112MB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASM1150PA112MB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 150 PSI Absolute, 4-20mA, 1/4 NPT Male, 6-Pin Bayonet, High Overpr
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1150PA112MB3A01 Setra Systems
    ASM1150PA112MB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1150PA112MB3A01 is described as Press Transducer, 150 PSI Absolute, 4-20mA, 1/4" NPT Male, 6-Pin Bayonet, High Overpr. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    View
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH