ASM1100PG2C1MB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1100PG2C1MB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 100 PSI Gauge, 0-10VDC, 1/8 NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpr
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1100PG2C1MB3A00 Setra Systems
    ASM1100PG2C1MB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1100PG2C1MB3A00 is described as Press Transducer, 100 PSI Gauge, 0-10VDC, 1/8" NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpr. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA