ASM1100PA2C2MB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1100PA2C2MB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 100 PSI Absolute, 0-10VDC, 1/4 NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Ove
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1100PA2C2MB3A00 Setra Systems
    ASM1100PA2C2MB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1100PA2C2MB3A00 is described as Press Transducer, 100 PSI Absolute, 0-10VDC, 1/4" NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Ove. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE