ASM1100PA2B2MB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASM1100PA2B2MB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 100 PSI Absolute, 0-5VDC, 1/4 NPT Male, 6-Pin Bayonet, High Overpr
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1100PA2B2MB3A01 Setra Systems
    ASM1100PA2B2MB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1100PA2B2MB3A01 is described as Press Transducer, 100 PSI Absolute, 0-5VDC, 1/4" NPT Male, 6-Pin Bayonet, High Overpr. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
    Bivar
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE