ASM1100PA2B1MB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1100PA2B1MB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 100 PSI Absolute, 0-5VDC, 1/8 NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Over
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1100PA2B1MB3A00 Setra Systems
    ASM1100PA2B1MB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1100PA2B1MB3A00 is described as Press Transducer, 100 PSI Absolute, 0-5VDC, 1/8" NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Over. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN