ASM1100PA112MB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASM1100PA112MB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 100 PSI Absolute, 4-20mA, 1/4 NPT Male, 6-Pin Bayonet, High Overpr
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1100PA112MB3A01 Setra Systems
    ASM1100PA112MB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1100PA112MB3A01 is described as Press Transducer, 100 PSI Absolute, 4-20mA, 1/4" NPT Male, 6-Pin Bayonet, High Overpr. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM