ASM1100PA112MB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1100PA112MB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 100 PSI Absolute, 4-20mA, 1/4 NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Over
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1100PA112MB3A00 Setra Systems
    ASM1100PA112MB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1100PA112MB3A00 is described as Press Transducer, 100 PSI Absolute, 4-20mA, 1/4" NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Over. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK