ASM1100PA112FB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASM1100PA112FB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 100 PSI Absolute, 4-20mA, 1/4 NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, High Overp
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1100PA112FB3A01 Setra Systems
    ASM1100PA112FB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1100PA112FB3A01 is described as Press Transducer, 100 PSI Absolute, 4-20mA, 1/4" NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, High Overp. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM