ASM1050PA2C1FB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASM1050PA2C1FB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 50 PSI Absolute, 0-10VDC, 1/8 NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, High Overp
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1050PA2C1FB3A01 Setra Systems
    ASM1050PA2C1FB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1050PA2C1FB3A01 is described as Press Transducer, 50 PSI Absolute, 0-10VDC, 1/8" NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, High Overp. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE