ASM1025PG2C1FB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASM1025PG2C1FB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 25 PSI Gauge, 0-10VDC, 1/8 NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, High Overpres
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1025PG2C1FB3A01 Setra Systems
    ASM1025PG2C1FB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1025PG2C1FB3A01 is described as Press Transducer, 25 PSI Gauge, 0-10VDC, 1/8" NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, High Overpres. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK